BIOTRADE - це бренд дерматологічної косметики з більш ніж 20-річним досвідом професійного догляду за шкірою. 

  • Ефективна продукція
  • Власна велика науково-дослідна лабораторія
  • Сертифікат GMP
  • Патент на широкоспекторний антибактеріальний комплекс, що саморегулюється (PASC)
  • Чесність і відкритість у роботі 
  • Широка представленість на трьох континентах
  • Лояльність лікарів і споживачів по всьому світу.

СЕРІЇ ДЕРМАКОСМЕТИКИ BIOTRADE


ACNE OUT –   жирна та проблемна шкіра, комплексна терапія акне.

Продукти із серії ACNE OUT забезпечують 360° догляд за шкірою, схильною до акне. У складі активних продуктів - унікальна запатентована рецептура з новим підходом у вирішенні проблеми акне в порівнянні з усіма доступними продуктами на ринку. Потмітні результати вже за кілька днів. 

Включає очищувальні засоби, активний догляд, зволоження, а також Вітамінно-мінеральний комплекс для жирної та проблемної шкіри. Лідер ринку з часткою 71% у категорії Акне - Згідно зі звітами IMS Health, Болгарія.

 


PURE SKIN – постакне, хімічний пілінг, антиейдж. 

Лінійка дерматологічних засобів для кислотного пілінгу з метою постакне корекції та/або антивікової терапії.

Щоденний догляд за шкірою після акне, а також для будь-якого типу шкіри, що потребує відновлення і зволоження. Проти надмірної жирності шкіри, для звуження розширених пор, а також контроль комедонів. Забезпечує ніжний пілінг і значний омолоджуючий ефект.

Засоби для очищення, хімічного відлущування та миттєвого зволоження. Не містять сульфати і парабени.

 


MALABEL – при гіперпігментації.

Серія продукції, що створена спеціально для догляду за шкірою з аномаліями пігментації. Засоби очищення і терапії при гіперпігментації  забезпечують інтенсивне освітлення, а також ефективно захищають шкіру від появи нової пігментації. Перші помітні результати через 4 тижні. 

 

 


ODOREX – антиперспіранти тривалої дії (як регулярні так і при гіпергідрозі).

Серія Odorex забезпечує тривалий захист від надмірного потовиділення та неприємного запаху.

Одне застосування гарантує комфорт протягом 10 днів, навіть за умови фізичної активності та/або стресу. 

Клінічно доведена ефективність Доступний у вигляді спрею та кулькового антиперсппіранту. 


SEBOMAX –  при лупі, себорейному дерматиті та випадінні волося (алопеції). 

Засоби серії Sebomax забезпечують дбайливе очищення шкіри, а також активну терапію при себорейному дерматиті голови та гладкої шкіри, висівкоподібному лишаї, при алопеції. Продукти серії Sebomax забезпечують відмінний результат і тривалий контроль в стадії ремісії без звикання/ резистентності. Усі продукти НЕ містять сульфатів і парабенів.

 


KERATOLIN – засоби на основі сечовини для сухої і дуже сухої шкіри.

Серія Keratolin представлена продуктами, які повністю покривають догляд за дуже сухою, сверблячою і шкірою, що лущиться. Вони можуть застосовуватися окремо при будь-яких формах ксерозу шкіри або на додаток до місцевої терапії різних типів набутих контактних, професійних або вроджених дерматозів у поєднанні з лікарськими засобами. Всі продукти серії Keratolin є некомедогенними, гіпоалергенними, мають дуже високу толерантність шкіри як до активних діючих речовин, так і до основи препаратів. Тривалість використання продуктів серії Keratolin необмежена, за необхідності від одного до декількох разів на день.


SKAREX –  гель проти шрамів та рубців.

У світі пластичної хірургії основним засобом для терапії та контролю рубців є силіконовий гель. Гель Scarex - це унікальне поєднання медичних силіконів високої щільності з вітамінами B5 та Е, що швидко розгладжує та регенерує шкіру, знімає відчуття напруження та зуду в зоні рубця.

 

 


Засновник і генеральний директор / генеральний директор BIOTRED Cosmeceuticals - д-р Микола Найденов, доктор медичних наук, провідний болгарський дерматолог.

Він лікар у другому поколінні, має великий фармацевтичний досвід. Його батько, професор Стефан Найдьонов, був видатним болгарським ученим, лауреатом Нобелівської премії з хімії 1982 року.