❓Як пори стають розширеними?

✔Вся справа в роботі сальних залоз. Коли їх діяльність порушується, надлишки шкірного сала затримуються в порах і тим самим розширюють їх. Тому найчастіше розширені пори мають власниці жирного та комбінованого типу шкіри.

❓Що викликає розширення пор?

✔Їх поява може бути обумовлена у тому числі і генетично, а також свідчити про можливі гінекологічні проблеми в організмі, гормональні збої, захворювання шлунково-кишкового тракту.

У теплу пору року проблема розширених пор загострюється. Це пов'язано з більш інтенсивним теплообміном шкіри, підвищенням саловиділення.

Що може погіршити проблему?

Окрім першопричин є фактори, які впливають на естетику наших пор👇

▪️надмірна любов до сонячних ванн
▪️зневоднення шкіри
▪️шкідливі звички
▪️зловживання фастфудом
▪️недостатньо якісне очищення шкіри
▪️неправильний вибір засобів для домашнього догляду

Розширені пори, по суті, це естетична проблема.

❓Чи варто тоді вирішувати проблему з розширеними порами?

✔Так, аби запобігти виникненню акне. У розширені пори легше потрапляють мікрочастинки бруду та пилу. Вони змішуються зі шкірним салом та утворюють субстанцію, що може закупорювати пори, викликаючи «чорні точки». Іноді справа доходить навіть до запальних видів акне.

❓Як звузити пори та запобігти виникненню чорних точок?

✔Усі засоби ACNE OUT допомагають зменшити вироблення шкірного сала та звузити пори. Якщо справа лише у порах та поодиноких комедонах – зверніть увагу на ОЧИЩУЮЧИЙ ГЕЛЬ OXY WASH та МАТУЮЧИЙ ТОНІК. Дует засобів регулює підвищену секрецію шкірного сала, лікує чорні та білі вугри, запобігає виникненню нових та матує шкіру.

Якщо у вас досить багато вугрів – додайте у догляд АКТИВНИЙ КРЕМ. Засіб використовують проти підшкірних прищів та чорних точок.

При запальних видах акне користуйтеся також АКТИВНИМ ЛОСЬЙОНОМ. Він ефективний проти гнійних прищів та чорних вугрів. Засіб заспокоює шкіру, регулює підвищену секрецію шкірного сала та збалансовує мікробіом.