Пілінг – косметологічна процедура, що передбачає видалення верхніх ороговілих шарів шкіри та активацію процесів регенерації клітин. Навіть звичне скрабування шкіри – це механічний вид пілінгу. Втім, якщо говорити про відповідну процедуру у косметолога, найчастіше мова йде про хімічний пілінг.

Хімічний пілінг – це нанесення на шкіру препаратів на основі різних кислот. Їх дія направлена на відлущування клітин поверхневого шару шкіри різної глибини, залежно від сили і типу речовини. Різні види кислот розраховані на різні запити шкіри. Наприклад, для жирної та проблемної шкіри найкраще підходять саліцилова та азелаїнова кислоти – вони очищують пори, звужують їх, заспокоюють шкіру, оновлюють її.

Чи справді хімічний пілінг можливо провести тільки у кабінеті косметолога? У розпал сезону активного догляду відповідаємо на ваші найпоширеніші питання про хімічний пілінг. З вами експерт з медичних питань BIOTRADE, ставте ♥ посту і поїхали.

❓Правда, що хімічний пілінг травмує шкіру?

✔Правда, у цьому власне і полягає суть його дії. Це косметична процедура, що націлена на часткове або повне видалення верхнього ороговілого шару епідермісу. Наша шкіра розцінює будь-який пілінг як певну «травму». Вона виступає сигналом для імунітету шкіри до термінового синтезу нових структурних компонентів – колагену, еластину, молодих клітин тощо. Тобто пілінги прискорюють метаболізм шкіри: вона замотивована омолодитися та відновитися, аби усунути «травму». Аби «травма» була корисною, слід уважно обирати концентрацію пілінгу та правильно проводити саму процедуру.

❓Чи можна робити хімічний пілінг у домашніх умовах?

✔Усе залежить від того, яку ступінь «травми» ми збираємося завдати шкірі. Поверхневий пілінг працює саме з верхнім шаром епідермісу, є абсолютно безпечним для використання у домашніх умовах. І нехай поверхневий пілінг не завжди здатний «вирішити» надсерйозні завдання, але все ж регулярне застосування в динаміці дає чудові результати при постакне, пігментації, антивіковій терапії. Серединні та глибокі пілінги працюють на більш глибоких шарах епідермісу та дерми, тож їх краще проводити у медичному кабінеті лікаря-косметолога. Після таких процедур шкіра лущиться, червоніє, стає гіперчутливою, тож необхідно витримати період реабілітації. Кілька днів обов’язково потрібно побути вдома.

❓У BIOTRADE є хімічний пілінг для домашнього викиристання?

✔Спробуйте ВІДЛУЩУВАЛЬНИЙ ТОНІК PURE SKIN, або як його зазвичай називають дерматологи та косметологи – просто «ПІЛІНГ PURE SKIN». Цей засіб має «золоту комбінацію» AHA і BHA кислот: азелаїнова кислота 12%, гліколева кислота 10%, саліцилова кислота 2%. ТОНІК звужує розширені пори, оновлює клітини, регулює секрецію шкірного жиру, розгладжує дрібні лінії зморшок та рубці, вирівнює тон шкіри. ТОНІК буде корисний усім, хто хоче ідеально гладеньку шкіру, без дефектів.