❓Чи допомагає прийом вітамінів та БАДів позбутися акне?

✔Вітаміни та БАДи дійсно можуть позитивно впливати на стан організму, що може призвести до покращення стану шкіри та зменшенню проявів акне. Але так само вітаміни та БАДи можуть стати тригерами для появи нових висипань. Тому за необхідності слід дуже ретельно підбирати, що саме вживати та у яких кількостях. Що стосується вирішення проблеми акне напряму: ефективний догляд – первинний, прийом вітамінів чи БАДів – вторинний. Тож спершу зверніть увагу на ваші засоби.

❓Які вітаміни чи БАДи приймати проти акне?

✔Не варто займатися самолікуванням. Що стосується прийому однокомпонентних вітамінів або полівітамінів – їх призначає лікар після діагностування дефіцитів. Щодо БАДів – радимо обходити стороною ті, які «обіцяють» позбутися «5 різних проблем». Вони, скоріш за все, будуть малоефективними, або ж навіть можуть погіршити проблему акне. Обирайте тільки спеціалізовані комплекси, розраховані на вирішення конкретної проблеми. Наприклад, ВІТАМІННО-МІНЕРАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ЖИРНОЇ ТА СХИЛЬНОЇ ДО АКНЕ ШКІРИ #ACNEOUT спрямований на нормалізацію пілосебаціонної структури, а також на нормалізацію біохімічного складу шкірного сала. Саме тому він ефективний у комплексній протидії акне, і сприяє покращенню стану шкіри, проте також позитивно впливає на стан волосся та нігтів.

❓Що у складі КОМПЛЕКСУ від BIOTRADE?

✔ВІТАМІННО-МІНЕРАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС #ACNEOUT має 100% натуральний склад і містить вітаміни групи B з екстракту пивних дріжжів, вітаміни А, Е та D, магній, цинк та селен.

❓Чи потрібно дотрумуватися спеціальної дієти на час прийому БАДів?

✔З БАДами чи без них, на час активної терапії проти акне слід дотримуватися певних харчових правил. Ми ВИКЛЮЧАЄМО продукти, що містять какао (у тому числі молочний шоколад, хоча екстрачорний з 80% какао допустимий), дуже солоні продукти (особливо йодовану сіль), снеки, цільне молоко і продукти на його основі (морозиво, сири, згущене молоко, вершки), мінімізуємо вживання солодкого (особливо виробів зі здобного тіста).

☝️Тільки КОМПЛЕКСНИЙ підхід допоможе ефективно вирішити проблему з акне.