АКНЕ У ДІТЕЙ. Чому та коли виникають? Лікувати чи зачекати? Тему розкриває спеціаліст BIOTRADE з медичних питань. Ставте ❤ цьому посту, поїхали.
⠀
❔Чому виникають акне у дітей?
⠀
🔺Прийнято вважати, що #акне – підліткова проблема, але це не зовсім так. Дійсно, ці прояви пов’язані з початком статевого дозрівання, коли розпочинається продукування статевих гормонів, які, власне, і впливають на функцію сальних залоз. Є діти, у яких пубертат розпочинається раніше, вже з 7-8 років, а разом з ним і акне.
⠀
❔Лікувати потрібно чи пройдуть самі?
⠀
🔺Акне дійсно можуть зникнути разом із завершенням періоду статевого дозрівання, а можуть і залишитися. У будь-якому разі за 7-10 років пубертату акне можуть приносити багато проблем👇
⠀
◾Створювати не лише косметичний дискомфорт, а й спричиняти біль у певних випадках.
◾Залишати сліди постакне, рубці, суттєво погіршити якість шкіри. ◾Нести психологічний дискомфорт.
⠀
❔У яких випадках потрібно звертатися до лікаря?
⠀
🔺Акне у 7-8 років – це вже привід звернутися за консультацією. Втім, є маркери, які говорять про те, що показатися лікарю потрібно якнайшвидше👇
◾утворення рубців на місці запалень;
◾надмірна кількість висипань, ураження шкіри обличчя й тулуба;
◾глибокі болючі висипання типу вузлів; ◾роздряпування висипань дитиною; ◾пригнічений настрій дитини через висипання. ⠀
❗ВАЖЛИВО! Схему лікування акне у дітей 7-8 років, якщо це необхідно, має призначити лікар після огляду. Є безліч висипів, схожих на акне, що мають іншу причину виникнення.
⠀
Використовуючи засоби проти акне для висипів іншого характеру, можна лише погіршити їх стан. ⠀ Якщо ж лікар діагностує саме акне у дітей – не хвилюйтеся.
⠀
Найімовірніше, лікування буде вкрай простим та обмежиться тільки дерматокосметичними засобами.
⠀
✅Наприклад, НІЖНОЮ ПІНКОЮ ДЛЯ ВМИВАННЯ з молочною кислотою #ACNEOUT та МАТУЮЧИМ ТОНІКОМ ACNE OUT для жирної та проблемної, схильної до акне шкіри. Ці засоби діють дуже делікатно та можуть значно покращити стан шкіри у пубертатний період, коли неможливо «виключити» гормональний аспект проблеми.
АКНЕ У ДІТЕЙ. Чому та коли виникають? Лікувати чи зачекати?
Поділитися
Поділитися
Поділитися